MÓJ „ABOUT”

Od liceum pasjonuję się grafiką komputerową i tworzeniem stron internetowych, a od ponad 7 lat zawodowo tworzę strony www oparte na CMSie WordPress. Zajmuję się zarówno grafiką wektorową jak i rastrową głównie pod kątem tworzenia identyfikacji firmowej, materiałów reklamowych na potrzeby druku i internetu. Interesują mnie również tematy związane z SEO, analityką stron www oraz Google Ads. Od niedawna swoją wiedzę i umiejętności poszerzam również z przygotowywania fotografii produktu, montażu wideo w adobe after effects oraz tworzeniu transmisji online z różnych wydarzeń.

W prowadzonych projektach staram się być innowacyjny, zawsze szukam nieprzeciętnych rozwiązań tak, aby wygenerować przewagę względem konkurencji. Wiem również czym jest zarządzanie projektem. Rozumiem, że nie jest ono oparte wyłącznie na schemacie i wymagana jest wzajemna współpraca między pracownikami czy też między wykonawcą i zleceniodawcą, wtedy właśnie doświadczenie, wyczucie oraz umiejętność zrozumienia klienta przydają się przede wszystkim. Wyznacznikiem mojego wieloletniego doświadczenia jest również „moja” baza firm i kontrachentów, którym mogę zaufać i dzięki, którym wiem, że osiągnę najlepszy efekt. Uważam to za swoją wartość dodaną, którą mogę wnieść do bardziej zaawansowanych zadań. Zwracam uwagę na szczegóły, wiem, że są bardzo ważne w osiąganiu sukcesu. W swoim życiu kieruję się w pierwszej kolejności etyką, dlatego chcę dostawać zapłatę tylko za moją pracę wykonaną na najwyższym poziomie.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą trójki cudnych dzieciaków, potrafię docenić dobrą kawę oraz każdą formę odpoczynku.

Rozgość się na mojej stronie i zajrzyj do Portfolio

…zachęcam również do kontaktu.

Napisz do mnie


CO POTRAFIĘ

Grafika reklamowa

Wieloletnia przygoda w tej dziedzinie dała mi wiele doświadczeń dzięki czemu z dużą łatwością posługuję się m.in. programami zarówno do obróbki rastrowej jak i wektorowej (Corel, Illustrator, Photoshop), a także do składu publikacji (InDesign).

WordPress

Śledząc na codzień trendy wiem jak istotną sprawą jest dobra strona www. Naturalnie zwolenników WordPress’a jest pewnie tak samo dużo jak i przeciwników. Chętnie opowiem dlaczego należę do tej pierwszej grupy 😉

SEO

Odpowiednia optymalizacja stron www pod kątem wyszukiwarek (potocznie zwane pozycjonowaniem) staje się coraz ważniejszym elementem, który należy brać dzisiaj pod uwagę myśląc o stworzeniu czy poprawieniu witryny.

Google Analytics, Ads

W raz z prowadzonymi działaniami SEO warto pamiętać o dwóch bardzo obszerny narzędziach od Google’a, za pomocą których możliwe jest prowadzenie rozbudowanych działań promocyjnych dla produktów, usług, czy po prostu serwisów internetowych oraz analiza ruchu pod różnymi aspektami. Chętnie zaprezentuję w jaki sposób mogą poprawić dotarcie do potencjalnych klientów.

 

Więcej >>